Пътят към успеха | Александър Иванов

Какво е успехът?
Как да стигнем до него?
Има ли правилен път?

Заповядайте на среща с Александър Иванов, с когото ще поговорим както за тези въпроси, така и за всички други, които ви вълнуват, защото “микрофонът” ще бъде и ваш!
Александър Иванов е образователен директор на SoftUni Digital & SoftUni Creative. В периода от 2014 - 2016 е един от учителите от програмата на “Заедно в Час” и преподава информационни технологии. Toй е и вдъхновителят на проекта CreateX - дигитална агенция, базирана на freelance общество. Бил е координатор и лектор на международен “Еразъм +” проект за метода “обучение чрез преживяване” с обучения в пет държави. Започва професионалния си път като вицепрезидент и лидер на локалния трейнинг екип на AIESEC Свищов по време на студентството си в Стопанската академия, където завършва финанси.

Кога?
Сряда - 27 март, 13:00
Къде?
Втора аудитория на С.А. Димитър А. Ценов - Свищов